Home ludzie Kobieta kupiła niewolnicę. Policjanci byli przerażeni, gdy odkryli, co jej robiła.

Kobieta kupiła niewolnicę. Policjanci byli przerażeni, gdy odkryli, co jej robiła.

Kobieta kupiła niewolnicę. Policjanci byli przerażeni, gdy odkryli, co jej robiła.

W Jacksonville na Florydzie, pewna para wynajęła profesjonalnych przemytników, by przywieźli do Stanów Zjednoczonych surogatkę. Młoda kobieta przeżyła prawdziwe piekło.

Esthela Clark i jej mąż nie mogli mieć dzieci. Para zdecydowała się zapłacić obcej kobiecie 3-4 tys. dolarów, by ta została matką zastępczą. 26-latka przystała na tę propozycję pod warunkiem, że przez cały czas będzie pod opieką lekarzy. Nie wiedziała, że właśnie rozpoczyna się największy koszmar w jej życiu. Esthela i jej mąż przetrzymywali kobietę wbrew jej woli i za wszelką cenę usiłowali ją zapłodnić. O żadnej opiece medycznej nie było mowy.

rndr_670x377

Jak wynika z dokumentacji sądowej, ofiara zmuszona była do spania na kuchennym stole i usługiwania swoim oprawcom za dnia. To niestety nie było najgorsze, co ją spotkało. Chcąc ją zapłodnić, oprawcy posuwali się do najbardziej obrzydliwych czynów. Podczas owulacji, kilka razy dziennie, za pomocą strzykawki umieszczano w pochwie kobiety nasienie Castellanosa, męża Estheli.

By ofiara zaszła w ciążę jak najszybciej, kobieta i jej partner zapraszali do swojego domu obcych mężczyzn i oferowali im seks z niewolnicą. Ponieważ ich działania wciąż nie przynosiły oczekiwanego rezultatu, Esthela uznała, że przyczyną może być nadwaga ofiary. Kolejnym krokiem było więc zmuszenie jej do utraty niemal 30 kg.

Piekło kobiety skończyło się dopiero wówczas, gdy sąsiad zaalarmował policję. Mężczyzna zauważył ją, gdy niemal naga, w środku zimy, myła samochód Castellanosa. Na jej ciele widoczne były liczne obrażenia.

Para została w końcu aresztowana w 2015 roku, po trzech latach przetrzymywania ofiary.

– Chora historia, chora kobieta!!! Czy kiedykolwiek przyszło jej do głowy, że to jej mąż jest bezpłodny?? Mam nadzieję, że nieprędko wyjdzie z więzienia! – skomentował jeden z czytelników Daily Mail.

– Co za bestie! Ich nawet nie da się nazwać ludźmi! – dodał inny.

Oby w więzieniu dostali za swoje, ona i jej mąż! – grzmiał kolejny.

Źródło: americanow.com

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
245
Zły
Zły
828

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz